O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2008 roku. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy naszą pozycję na rynku materiałów ściernych, stale wzbogacając ofertę o nowe produkty. Początkowo uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.

W końcu w 2020 roku przyszedł czas na Profesjonalne zaopatrzenie przemysłu - Enigma24.eu w którym zostaną tylko i wyłącznie produkty dedykowane do obróbki powierzchni.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców (ponad 12 lat doświadczenia w branży materiałów ściernych i 10 lat w branży obródki skrawaniem), którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email biuro@enigma24.eu.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
Profesjonalne zaopatrzenie przemysłu - Enigma24.eu

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl